Biżuteria dla kobiety o typie urody jesień.

Jesień to kobieta o zdecydowanie charakterystycznej urodzie, bardzo wyrazistej i zwracającej uwagę. Jednocześnie jest to najrzadziej występujący typ urody w naszym obszarze geograficznym. Jej barwy są barwami liści, które opadają z drzew w październiku. Na ten tym urody składa się bardzo harmonijnie dobrana tonacja skóry, oczu oraz włosów. Czym się charakteryzuje?

Skóra: cera ma złocisty odcień. Może to być kolor całej skóry albo tylko piegów widocznych na tle bardzo jasnej, prawie przezroczystej karnacji. Spotykane są jesienie o cerze koloru brzoskwiniowego. Jesień powinna chronić skórę przed słońcem, ponieważ łatwo ulega poparzeniom. Gdy się opali, jej skóra zyskuje kolor złotego beżu.

Oczy: bardzo wyraziste, przyciągają uwagę. Dzieci jesienne mają często bardzo ciemne oczy, które z wiekiem jaśnieją i pojawiają się w nich kolory: zielony, żółtobursztynowy, brązowy, zielono brązowy. Na tęczówce dostrzegalne są złote plamki. Czasami Pani Jesień ma turkusowe oczy (zielononiebieskie).

Włosy: najczęściej są rude, od marchewkowych do ciemnych miedzianych. Czasami są to także włosy ciemnoblond ze złotym połyskiem.

Biżuteria dla Kobiety Jesień:

Biżuteria najlepsza dla Jesieni to taka, która ma związek z naturą. Zatem urodę podkreślą bransoletki z drewna, rogu, bursztynu, kamieni naturalnych. Dobre będą także wszystkie sztuczności w naturalnych, ciepłych kolorach.

Szczególnie atrakcyjnym kolorem podkreślającym ten typ urody jest zielony, wspaniale wyglądający w zestawieniu z kolorem oczu i włosów. Biżuteria Jesieni nie powinna za bardzo błyszczeć. Z kamieni szczególnie polecane są dla tego typu urody: czerwony koral, żółty topaz, agat, żółtozielony nefryt oraz żółtawe perły.

Nasze propozycje:


Reklamy

One thought on “Biżuteria dla kobiety o typie urody jesień.

  1. Pingback: Pomarańczowa barwa ochronna. « Smoczajama Blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s