Biżuteria dla kobiet o typie urody lato.

Istnieją cztery typy urody: lato, jesień, zima, wiosna. W celu znalezienia odpowiedzi na to, jaki typ urody reprezentujemy, musimy określić kilka naszych „parametrów”: kolor włosów, kolor oczu, kolor cery, czy łatwo się opalamy. Aby wynik testu był prawidłowy powinniśmy kierować się naszym naturalnym kolorem włosów, kolorem cery nieopalonej na solarium oraz tym, jak wyglądamy w świetle dziennym.

Do każdego typu urody pasuje nie tylko innego typu makijaż, ale także innego rodzaju biżuteria. W tym miejscu spróbujemy określić, jakiego rodzaju biżuteria odpowiednia jest dla kobiety reprezentująca typu urody „lato”. Czym charakteryzuje się ten typ urody?

 

Skóra: blada, gładka, porcelanowa cera lub skóra dobrze ukrwiona z widocznymi delikatnymi naczynkami o chłodnym różowym odcieniu. Może to być także cera o jasnym, chłodnym oliwkowym odcieniu. Jeśli Pani Lato posiada piegi, to są one zawsze szare albo szarobrunatne. Jeżeli cera nie jest bardzo blada i jasna, to dobrze się opala na chłodny oliwkowy kolor.

Oczy: ich oprawa ma często popielaty odcień, nigdy złocisty. Oczy maja kolor brązowy, niebieski lub szary.

Włosy: w dzieciństwie były koloru blond, lecz z wiekiem ściemniały. Gdy w dziecięcym okresie były w kolorze słomianego blondu, teraz ich odcień stał się popielaty. Jeśli kiedyś były popielate, teraz są brązowe. Włosy Pani Lato zawsze mają popielaty połysk.

 

Biżuteria dla Kobiety Lato:

Kobiecie reprezentującej ten typ urody pasują szlachetnie matowa, stara lub postarzana biżuteria. Dobrze wyglądać będzie w ozdobach o chłodnej barwie. Z kamieni, polecane są jej: rubin, granat, kamienie mleczne, niebieskawe opale, zielony nefryt, szarozielony agat. Najpiękniej wyglądać będzie w diamentach i perłach o różowej lub szarej barwie. Kobiety Lato, które lubią złoto, powinny wybierać białe złoto. Jednak dużo lepiej wyglądają w ozdobach ze srebra.

Nasze propozycje:


Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s